Кормань — Історико-краєзнавчий портрет Чернівецької області

Кормань

Я живу у селі Кормань, якому більше трьох століть, Багато сіл на Україні. Всі вони мають і своє обличчя, і біографію, і славу.
Моє село як на мене найкраще, тому що воно розміщене на мальовничому березі річки Дністер. Кормань чарівно виглядає влітку, на різнобарв’ї чарівного лісу та річки, що простяглись повз села. Приємно йти по вузесенькій стежинці до чарівної річки, яка різнобарвно переливається, наче жива. А взимку! Це ж казкові краєвиди що створює матінка природа із вітру, снігу та води! Весною поширюється чистий аромат лісових квітів, садів. Осінню йдучи по ковдрі з листочків, що створила з різних барв природа. А як приємно посидіти на березі річки Дністер, помилуватись її плюскотінням. А які цікаві легенди існують про саме село, про річку!
Про це все ви дізнаєтесь переглядаючи сторінки нашого веб-сайту.
Україна – рідна, священна земля наших дідів і прадідів. Тут ми народилися, виросли, тут уперше побачили сліпучу синь українського неба і простори зелених ланів. Рідний край починається для нас не тільки з батьківського порога, з маминої пісні. Все починається з прадавніх коренів нашого роду. Наш український рід справді прекрасний. Тут споконвіку шанували працю, хліб на столі, рушник на стіні, вербову гілку, криницю з журавлем. Як не любити таку країну, як не пишатися нею? А наше село, Кормань над річкою Дністер, є маленькою частинкою України, яке має свою історію, легенди, культуру, звичаї, традиції. Гортаючи сторінки веб-проекту, який створили пошукові групи юних краєзнавців, можна дізнатись багато цікавого про село Кормань. Запрошуємо на сторінки нашого веб-проекту.

Директор Корманського НВК                                                    Сільський голова
Кушнір Олександр Іванович                                                       Базелюк Олеся Дмитрівна